window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

KUI RÕIVA SUURUS ON X…XL?

Iga vähegi keskmisest mõõdust suurem naine on meie rõivakauplusi külastades omal nahal kogenud, et enamikes poodides lõpevad pakutava kauba suurusnumbrid 42-ga. Aga mida teha, kui kantava rõiva suurus alles algab 44-st? Häbeneda? Või minna spetsiaalselt suurtele suurustele mõeldud kauplusesse, kus rõivaste hinnad enamasti taskukohased pole? Või lasta sobiv rõivaese kallihinnalise eritellimusega valmis õmmelda? Kindlasti mitte!

Siinkohal tahabki K&R Stiilisalong appi tulla kaunitele ja kurvikatele pluss-suuruses naistele. Oleme rõivaste järelturult noppinud parimaid palasid ka suurematele suurustele ning uuskasutamiseks korda või ümber teinud palju vahvaid rõivaesemeid, mis väikestele suurustele mitte milleski alla ei jää ning sobivad kenasti ka pisut kurvikamale kandjale.

Meie arvates ei tähenda suurem rõivanumber ilmtingimata halli ja musta ilma vöökohata “kotti”. K&R Stiilisalongi rõivavalikust leiab ka pluss-suuruses naine kenasti taljesse töödeldud ja kehakumerusi kaunilt esiletoovaid rõivaesemeid. Hallile ja mustale lisaks leiab pluss-mõõdus rõivakandja siit kataloogist ka erksavärvilisi, pilkupüüdvaid ja säravaid eksemplare.

KL Ehtesalongi koduleht kasutab küpsiseid. Kasutades meie kodulehte, nõustud küpsistega. Tutvu privaatsustingimustega. Nõustun