window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Kasutatust uueks!

Suure tõenäosusega leiad sinagi oma kappidest riideid, mis on mingil seletamatul põhjusel soetatud ja mida on kantud üks, äärmisel juhul kaks korda. Kas on riie oma vajalikkuse kaotanud seetõttu, et on laiaks või kitsaks jäänud või tundus asi poes vaadates seljas päris kena olevat, kodus peegli ees aga enam mitte nii kena. Ja kuipaljud meist ikka riideid poodi tagasi viivad põhjendusega, et polegi nii ilus, kui poes paistis. Ja nii need asjad aastatega muudkui kogunevad – on justkui nagu liiga uus, et lihtsalt minema visata, aga ära anda ka ei raatsi, maksis teine omal ajal ju päris palju ka.

Teine lugu on riietega, mis nii armsaks saanud, et peaaegu ribadeks kantud. Ja siin olukord vastupidine – minema visata ei raatsi, äraandmiseks aga liiga kantud ja kulunud. Kindlasti leidub sellisel riide-esemel mingi osa, mida uuesti kasutada saaks. Ja siis võtame appi need seismajäänud vähekasutatud riided – sobitame ja paigutame, lisame juurde mõne heegeldatud või kootud detaili, värvilisi paelu, pitse, helmeid, pärleid, miksime kõik kokku ja tulemus võib olla üle ootuste tore. Ja mis peaasi – mitte kellelgi mitte kusagil kindlasti täpselt sellist asja seljas ei ole! Esialgu saigi rõivaste redisainimisega alustatud just enda ja heade sõprade-tuttavate riidekappe “tuulutades” ehk lausa ribadeks kantud ja päris kandmata esemeid kokku miksides. Kuna lõpptulemus meeldis väga ka kandjaile endile ning tegevus ja mõtteviis “vanast uueks” samuti ülipositiivset vastukaja leidis, siis nüüdseks on redisainimiseks kasutatav algmaterjal suures osas pärit juba rõivaste järelturult ning “umbisikuline” ehk rõivaeseme varasem kandja on teadmata.

Selles kataloogis on kõikide müügilolevate rõivaste algmaterjaliks olnud kasutatud rõivad, mis on siis igaüks omal moel ümber tehtud – midagi on lisatud või ära võetud, mõni rõivaese mitmest tükist kokku õmmeldud, mõnele erinevaid, suuremaid ja väiksemaid kaunistusdetaile lisatud jne. Kui soovid ka endale soetada rõivaeset, mida kindlasti kellelgi teisel ei ole ning olla samas ka trenditeadlik ja taaskasutusest lugu pidava mõtteviisiga, siis kõiki selles kataloogis olevaid rõivaid saadki endale osta. Muidugi ikka juhul, kui suurus sobib. Sest kõiki siin müügilolevaid rõivaid ongi ainult ühes kindlas suurusnumbris ja vaid üksainus eksemplar.

Anname armsaks saanud riietele uue elu!

Kui sul tekkis nüüd mõte, et võiks omadki seelikud-topid-pluusid-džemprid-kampsunid uuele elule äratada, võta julgesti ühendust! Vaatame koos asjad üle ja otsime ideid, kuidas asju kokku sobitada ning põnevamaks muuta. Kirjutada saad meile lehe ülemisel menüüribal oleva kontaktivormi kaudu.