Kauplus

Meie müügiesinduse leiad Tallinnast Uue Maailma asumist aadressilt Luha 18. Kaupluse avasime 2016.aasta sügisel sama aasta kevadel valminud 6-korruselise kortermaja esimese korruse äripinnal.

Tegemist on ema-tütre ühendatud käsitööprojektiga K&R STIILISALONG,
milles lisaks ema K(ersti) tootevalikule – ehted, redisainitud rõivad ja aksessuaarid, leiab suure valiku tütar R(iina) poolt käsitööna valminud paberikunsti.

Kuidas meile tulla?

Meie juurde saab tulla nii auto kui ühiskondliku transpordiga. Autoga tulles on parkimisvõimalus maja ees avaliku linnaruumi kesklinna parkimistsoonis, kus parkimiskellaga on parkimine 15 minutit tasuta. Ühiskondlikku transporti kasutades on kõige lihtsam tulla rongiga. Lilleküla jaamast Väike-Ameerika tänavat pidi tulles jõuab kohale 5 minutiga. Pärnu mnt poolt saab tulla trammiga (2, 3 ja 4) või bussiga (5, 18, 20, 20A, 36 ja 52) Vineeri peatusesse. Endla tänava poolt bussiga (16, 17, 17A, 21, 21B, 23, 24, 24A, 42 ja 48) või trolliga (nr 3) Koidu peatusesse. Müügisalongini on mõlemalt poolt tulles umbes 10 minuti tee.

Kuni 31.augustini on kauplus suletud!

Eelneval kokkuleppel on ka suvel võimalik kauplusesse riideid vaatama/proovima tulla. Anna oma tuleku soovist ette teada helistades telefonil 5210658 või kirjutades info@stiilisalong.eu

Jooksva info müügisalongi lahtiolekuaegadest leiad ka meie Facebooki lehelt.

K&R Stiilisalongi sisustus-, toote- ja stiilinäiteid: